Z radością informujemy, że nasze przedszkolaki z Przedszkola Nr 1 aktywnie wzięły udział w ogólnopolskiej kampanii „Cała Polska maluje GIGA LAURKĘ dla strażników Lasów”.

Jesteśmy dumni z naszych małych artystów i dziękujemy Pani Renacie Zaliwskiej i Danucie Glinka za zaangażowanie w realizację tego pięknego projektu!

Załączniki