15 stycznia nasze przedszkolaki zorganizowały dla swoich dziadków uroczystość z okazji ich święta. Na wielkiej scenie w Krapkowickim Domu Kultury – maluszki, średniaki i starszaki zaprezentowały swoje występy, przekazując całym sercem jak bardzo kochają swoich dziadków.