1 kwietnia odbyło się w naszym przedszkolu śniadanie wielkanocne. Była to okazja do spotkania, spędzenia czasu miłej i przyjaznej atmosferze, w społeczności przedszkolnej. Dzieci zapoznały się z symboliką potraw na wielkanocnym stole i znaczeniu świąt, że to nie tylko prezenty, ale przede wszystkim spędzenie czasu z rodziną, drugim człowiekiem.